Barcelona novembris: 5 ööd, otselennud Riiast ja hea tasemega majutus alates ~703 € kahele

Barcelona novembris: 5 ööd, otselennud Riiast ja hea tasemega majutus alates ~703 € kahele

Otselennuga sügisene Barcelona: 5 ööd heade hindadega

Riiast (RIX) Barcelonasse (BCN) on novembris mugav otselend: edasi-tagasi piletid Aviasalesis al. 109 € inimese kohta (värske hind). Reisiperiood 7.–12. november 2026, 5 ööd, vedaja FR, ümberistumisi pole.

Allpool on valik väga kõrge hinnanguga majutusi 5 ööks. Hinnad on artikli kirjutamise ajal nähtud koguhinnad kahele toale/majutusele kogu perioodi eest.

  • ME by Meliá Barcelona ME by Meliá Barcelona – hinnang 10.0/10, hind 594.45 €
  • Hotel Rec Barcelona - Adults Only – hinnang 9.6/10, hind 604.66 €
  • The Corner Hotel – hinnang 10.0/10, hind 768.62 €

Näidisekomplekt kahele: lennud 2 × 109 € = 218 € + näiteks ME by Meliá Barcelona 594.45 € = kokku umbes 812.45 € kahele (u 406 € inimese kohta). Kui eelistad pisut teist stiili, on Hotel Rec Barcelona täiskasvanutele või The Corner Hotel samuti tugeva hinnanguga variandid.

Miks just november?

Novembris on Barcelona rütm rahulikum ning vaatamisväärsusi on lihtsam nautida. Plaani külastada Sagrada Famíliat, jalutada El Bornis ja Gràcias ning võtta pärastlõunaks aega Barceloneta rannaäärsel promenaadil. Õhtuti leiab häid tapas-kohti ja veidi rahulikumaid veinibaare.

Praktiline info

  • Lend: RIX–BCN–RIX, FR, otselennud, kuupäevad 7.–12.11.2026.
  • Käsipagasi ja muude teenuste tingimused sõltuvad vedajast – kontrolli enne ostu.
  • Majutuse tärnid pole sisendis toodud; lähtu eelkõige hinnangutest ja asukohast.
  • Hinnad võivad muutuda ja saadavus väheneda – broneeri siis, kui sobib.

Kui soovid võrrelda rohkem variante või teistsugust asukohta, vaata täiendavad majutusvariandid sihtkohas Booking.com.

Broneeri: ✈ Lennupiletid al. 109 € 🏨 ME by Meliá Barcelona 🔎 Vaata kõiki majutusi — Barcelona