Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Mallorcale al 58€

21/01/2022

Odav lennufirma Ryanair pakub hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Mallorca saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 58€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates jaanuarist kuni sügiseni välja. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega.

Lennupiletite ostmiseks mine Skyscannerisse ning otsi endale sobivad lennupiletid marsruudil Tallinn Mallorca (hinnad alates 58€).

Tallinn - Mallorca - Tallinn lennupiletid hinnaga al. 58 EUR (Jaanuar-Veebruar)

Hotellipakkumised Mallorcal

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Mallorcal, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali SkyScanner Hotels

Toome välja ka hotellisoovituse hea hinna ja kvaliteedisuhtega pakkumisest veetmaks nädalane puhkus Mallorcal. Valisime näidiskuupäevadeks 31.01-06.02 (7 päeva).

Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega toa kvaliteetses hotellis 337€ eest. Lisainfo ja broneerimine

Või otsi Hotellipakkumised Mallorcal siit:

Rannailm Mallorcal

Rannas.ee veebilehel võimalik leida 4964 Hispaania olemas olevad rannad nii suured kui ka väiksed. Vaata kõik Hispaania ranna asukohad, rannailm ja veetemperatuur siit.

Soovime Teile head reisi!

Loading

Kuumad reisipakkumised, soovitused reisijale ja kasulik info. Seletame kuidas reisida soodsalt või peaaegu tasuta. Reisi targalt meiega.
Good Days OÜ
Reg.:12627359
info@reisitargalt.ee
menu-circlecross-circle