Otselend Tallinnast Veneetsiasse novembri alguses
Võta ette 5-öine linnapuhkus Veneetsias: edasi-tagasi piletid Aviasalesis al. ~95 € (artikli kirjutamise ajal nähtud hind). Lend väljub 1. novembril 2026 ning naasmine on 6. novembril 2026. Tegemist on otselennuga (vedaja: W4), mis teeb ajaplaneerimise lihtsaks.
Novembri algus tähendab Veneetsias vaiksemat turismihooaega – vähem rahvahulki ja mugavamat ligipääsu vaatamisväärsustele. 5 ööd annavad piisavalt aega, et avastada nii klassikat (Rialto sild, Püha Markuse väljak, Dogenide palee) kui ka rahulikumaid kanalikvartaleid, bacaro-veinikeldreid ja väikseid skvärre. Varahommikune või hilisõhtune jalutuskäik laguunituultes on eriti mõnus.
Majutussoovitused (valik sisendi põhjal)
- Hotel Ai Cavalieri di Venezia Hotel Ai Cavalieri di Venezia – hinnang 10.0/10, 5 ööd kokku ~990.97 €.
- Rosa Salva Hotel Hotel Ai Cavalieri di Venezia – hinnang 9.8/10, 5 ööd kokku ~981.74 €.
- Duodo Palace Hotel Ai Cavalieri di Venezia – hinnang 9.0/10, 5 ööd kokku ~1059.33 €.
Hinnad on märgitud kogu majutuse eest 5 ööks ning põhinevad artikli koostamise hetkel nähtud tasemetel. Lõplik hind ja saadavus võivad muutuda kiiresti – soovitame broneerida varakult või võrrelda paindlikke tühistustingimusi.
Praktiline
- Pagas: odavlennufirmade põhipiletites on tavaliselt vaid väike käsipagas; lisa- ja äraantava pagasi reeglid ning hinnad kontrolli broneerimisel.
- Transport: Marco Polo või Treviso lennujaamast pääseb keskusesse busside ja veetaksodega; planeeri saabumisel veidi lisaaega.
- Ilm: novembris võib esineda kõrgvett (acqua alta) ja jahedamat ilma – veekindlad jalanõud on abiks.
Kui need hotellid ei sobi, vaata täiendavad majutusvariandid sihtkohas Booking.com. Hea hinna leidmiseks kontrolli kuupäevade paindlikkust ning hinda kogu paketti (lend + majutus) koos.